Dzień: 29.04.2024 (pon.) |
Lekcja | Nauczyciel/wakat | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1, 08:00-08:45 |
Kapera Jacek |
4TIb|G2 |
Informatyka |
39 |
Uczniowie przychodzą później |
|
1, 08:00-08:45 |
Żaba Artur |
1SBa|G1 |
Wychowanie fizyczne |
sg1 |
Uczniowie przychodzą później |
|
2, 08:55-09:40 |
Ceklarz Karolina |
2TB|G1 |
Pracownia dokumentacji technicznej |
116 |
Uczniowie przychodzą później |
|
2, 08:55-09:40 |
Kapera Jacek |
4TIb|G2 |
Informatyka |
39 |
Uczniowie przychodzą później |
|
2, 08:55-09:40 |
Mielnikiewicz Michał |
2TB|G2 |
Wychowanie fizyczne |
sg2 |
Uczniowie przychodzą później |
|
2, 08:55-09:40 |
Żaba Artur |
1SBa|G1 |
Wychowanie fizyczne |
sg1 |
Uczniowie przychodzą później |
|
3, 09:50-10:35 |
Ceklarz Karolina |
2TB|G1 |
Język polski |
116 |
Nawara Ewa |
za l.1 |
3, 09:50-10:35 |
Mielnikiewicz Michał |
2TB|G2 |
Język polski |
sg2 |
Nawara Ewa |
za l.1 |
4, 10:45-11:30 |
Ceklarz Karolina |
4TB|G2 |
Język polski |
116 |
Duc Jolanta |
|
4, 10:45-11:30 |
Kapera Jacek |
4TIa|G2 |
Pracownia baz danych |
40 |
Serafin Jacek |
za l.8 |
4, 10:45-11:30 |
Kogut Jerzy |
4TIb|G1 |
Pracownia programowania aplikacji internetowych |
39 |
Uczniowie zwolnieni do domu |
|
4, 10:45-11:30 |
Mielnikiewicz Michał |
4TSE|t.spawal. |
Spawanie elektryczne i zgrzewanie |
sg2 |
Figura Andrzej |
|
4, 10:45-11:30 |
Żaba Artur |
4TB|G1 |
Język polski |
sg3 |
Duc Jolanta |
|
5, 11:40-12:25 |
Ceklarz Karolina |
1SB |
Konstrukcje budowlane |
116 |
Bocianowska Kinga |
|
5, 11:40-12:25 |
Kapera Jacek |
4TIa|G2 |
Pracownia baz danych |
40 |
Serafin Jacek |
za l.9 |
5, 11:40-12:25 |
Kogut Jerzy |
4TIb|G1 |
Pracownia programowania aplikacji internetowych |
39 |
Uczniowie zwolnieni do domu |
|
5, 11:40-12:25 |
Mielnikiewicz Michał |
4TB|G2 |
Wychowanie fizyczne |
sg3 |
Karpierz Stanisław |
|
6, 12:40-13:25 |
Ceklarz Karolina |
2SB|G1 |
Dokumentacja techniczna |
116 |
Uczniowie zwolnieni do domu |
|
6, 12:40-13:25 |
Kapera Jacek |
3TI|P3 |
Pracownia systemów operacyjnych |
21 |
Uczniowie zwolnieni do domu |
|
6, 12:40-13:25 |
Kogut Jerzy |
4TIb|G1 |
Pracownia programowania aplikacji internetowych |
39 |
Uczniowie zwolnieni do domu |
|
6, 12:40-13:25 |
Mielnikiewicz Michał |
4TB|G2 |
Język niemiecki |
sg3 |
Płachytka Iwona |
|
6, 12:40-13:25 |
Żaba Artur |
2TE |
Matematyka |
|
Przybytek Krzysztof |
|
7, 13:35-14:20 |
Ceklarz Karolina |
2SB|G1 |
Dokumentacja techniczna |
116 |
Uczniowie zwolnieni do domu |
|
7, 13:35-14:20 |
Kapera Jacek |
3TI|P3 |
Pracownia systemów operacyjnych |
21 |
Uczniowie zwolnieni do domu |
|
7, 13:35-14:20 |
Kogut Jerzy |
4TIb|G1 |
Pracownia programowania aplikacji internetowych |
39 |
Uczniowie zwolnieni do domu |
|
7, 13:35-14:20 |
Żaba Artur |
2TE |
Podstawy elektrotechniki i elektroniki |
|
Stożek Marcin |
|
8, 14:30-15:15 |
Kapera Jacek |
3TI|P3 |
Pracownia urządzeń komputerowych |
21 |
Uczniowie zwolnieni do domu |
|
8, 14:30-15:15 |
Kogut Jerzy |
4TIb|G1 |
Pracownia programowania aplikacji internetowych |
39 |
Uczniowie zwolnieni do domu |
|
8, 14:30-15:15 |
Żaba Artur |
2TIb|G2 |
Wychowanie fizyczne |
sg1 |
Uczniowie zwolnieni do domu |
|
9, 15:20-16:05 |
Ceklarz Karolina |
4TB|G1 |
Pracownia dokumentacji technicznej |
116 |
Uczniowie zwolnieni do domu |
|
9, 15:20-16:05 |
Kapera Jacek |
2TIb|G2 |
Pracownia programowania aplikacji internetowych |
21 |
Uczniowie zwolnieni do domu |
|